Prowadzimy sprzedaż :

Części do drukarek STORK RD3, RD4, RD-DD, Pegasus.

Obicia draparskie oraz zgrzeblarskie

Transportery siatkowe oraz gumowe

Filce i teflony do kompaktorów i kalandrów

Taśmy antypoślizgowe na wałki napędowe i bierne do różnego rodzaju maszyn

Szablony do drukarek rotacyjnych i pierścienie osadcze

Części zamienne do stabilizatorów

 

Maszyny wykończalniczeNiniejszym mamy przyjemność poinformować Państwa, że firma "Damko-Polska" Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi pośredniczy w sprzedaży wykończalniczych maszyn włókienniczych renomowanych firm światowych:

MARIO CROSTA - Włochy - draparki, postrzygarki, szmerglarki, do wszelkiego rodzaju dzianin i tkanin oraz do dywanów. Maszyny do szczotkowania, zamszowania, polerowania i nabłyszczania tkanin, urządzenia do szlifowania i ostrzenia wałków draparskich i do postrzygarek.

RF SYSTEMS - Włochy - suszarki barwionych włókien na cewkach, luzem, na zwojach, w motkach, pasmach itp., oraz wyrobów gotowych takich jak skarpety, pończochy, rajstopy, taśmy itp. Suszenie wysoką częstotliwością i gorącym powietrzem. Producent hydroekstraktorów.

ALEA- Włochy -suszarki jedno i wielo poziomowe dla dzianin w rękawie i w rozcięciu oraz dla tkanin.

MHMS - Austria - Drukarki rotacyjne do 24 kolorów, jak i modernizacja używanych maszyn drukarskich pochodzących od różnych producentów.

LA MECCANICA S.p.A.- drukarki cyfrowe do druku tkanin i dzianin atramentami pigmentowymi, sublimacyjnymi i reaktywnymi.

CST-Niemcy - maszyny do grawerowania świetlnego DLE, laserowego, woskowego i atramentowego szablonów rotacyjnych i płaskich. Upgready istniejących grawerek do nowszych systemów.                    

BIELLA SHRUNK PROCESS - Włochy - maszyny do wykańczania i stabilizacji tkanin, wełnianych i poliestrowych.

BIANCALANI - Włochy - maszyny do wykańczania tkanin i dzianin BRIO, tamblery ciągłe i okresowe AIRO24, AIRO Z i AIRO4

MTG - Włochy - linia zszywająca dzianinę ponownie w rękaw przed barwieniem i jej rozpruwanie po barwieniu oraz urządzenie do likwidacji skrętu dzianiny w rękawie.

LAWER - Włochy - automatyczne systemy dozowania środków chemicznych i barwników dla farbiarni.

VALD HENRIKSEN,BRUGMAN,VANWYK-Holandia – aparaty do barwienia typu Jigger atmosferyczne i  ciśnieniowe, ciągi bielące i barwiące, kuchnie farb dla drukarni

SILTEX S.R.L. - Włochy - głowice i linie do powlekania, laminowania wszelkiego rodzaju tkanin i materiałów.

LAUDATEC - Hiszpania - systemy odzysku ciepła (rekuperatory) dla nowych i istniejących maszyn , projekty i wykonawstwo.

TESTA - Włochy - przeglądarki, nawijarki, zdwajarki do dzianin i tkanin z możliwością pakowania w folię. Linie do automatycznego rozkrawania tkanin

MONTI ANTONIO - Włochy - kompaktory do dzianin w rękawie i szerokości, kalandry do sklejania materiałów metodą "hot-melt".

CORINO - Włochy - Otwieracze pasma, rozcinarki, odżymarki, prostowacze wątku, i inne maszyny wprowadzajace i wyprowadzające tkaninę lub dzianinę.


Ponadto : oferujemy ciągi i pojedyncze maszyny wykańczalnicze obejmujące: fulardy do napawania, suszarki,   kalandry do laminowania, tamblery, pralnice, maszyny zszywające sztuki oraz różnego rodzaju używane maszyny wykańczalnicze.
Oferujemy również maszyny innych producentów w zależności od potrzeb klienta.

 

Copyright ©2006 Damko-Polska Sp. z o.o.

Webmaster: Luc@s